Dy të arrestuar në Mitrovicë për prostitucion Foto: Koha / Ilustrim

Dy të arrestuar në Mitrovicë për prostitucion

24 January 2020 10:16

Dy persona janë arrestuar në Mitrovicë për marrje me prostitucion.

Sipas raportit të Policisë, të arrestuar janë një femër rome shtetase e Shqipërisë dhe një burrë K-shqiptar.

Të dyshuarit janë dërguar në procedurë të shpejtë në gjykatë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme