Policia po heton një vdekje në Bellopojë të Pejës

Policia po heton një vdekje në Bellopojë të Pejës

22 January 2020 13:02

Përmes raportit 24 orësh, Policia e Kosovës ka bërë të ditur se po heton një vdekje që është raportuar në mëngjesin e së martës.

Në raport theksohet se në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse dhe mjeku ka konstatuar vdekjen.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme