Shtetasi i Shqipërisë u ofroi pesë euro mito policëve kosovarë, lirohet pas intervistimit Foto: Koha / ilustrim

Shtetasi i Shqipërisë u ofroi pesë euro mito policëve kosovarë, lirohet pas intervistimit

22 January 2020 10:23

Një shtetas i Shqipërisë dyshohet se u kishte ofruar mito zyrtarëve policorë të Kosovës në pikën kufitare në Kullë, teksa ata i kontrollonin dokumentet e tij dhe automjetit.

Sipas raportit, ai u kishte ofruar atyre një bankënotë prej pesë eurosh.

Në raportin policor bëhet e ditur se i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme