Arrestohet një grua në Lipjan, kanosi ish të dashurin Foto: Ilustrim

Arrestohet një grua në Lipjan, kanosi ish të dashurin

15 January 2020 08:50

Dje në Lipjan është arrestuar një grua për kanosje.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, thuhet se “është arrestuar e dyshuara femër K/Shqiptare pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje ka kanosur ish të dashurin e saj”.

“E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, përfundon raporti.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme