Kronikë

Një i arrestuar në Ranillug, nën ndikim të alkoolit sulmoi nënën e motrën

Foto: Koha / ilustrim
Foto:Ilustrim/Koha
 

Dje në Ranillug është arrestuar i dyshuari mashkull k/serb pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit i kishte sulmuar nënën dhe motrën e tij.

“Viktimat nuk kanë kërkuar tretman mjekësor. I dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raport.