Kronikë

Të shtëna armësh në Veternik

Të shtëna armësh në Veternik

Mbrëmë në lagjen Veternik të Prishtinës në një lokal ka ndodhur një përleshje që përfundoi me të shtëna armësh.

Në raportin 24 orësh thuhet se pas një mosmarrëveshje disa persona të panjohur janë rrahur në mes veti ku njëri prej të dyshuarve kishte përdorë dhe shtënë armë zjarri e më pas të gjithë janë larguar nga vendi i ngjarjes.