Duke shkuar në shtëpi, dy persona të maskuar e ndalin dhe ia marrin 130 euro Foto: Ilustrim

Duke shkuar në shtëpi, dy persona të maskuar e ndalin dhe ia marrin 130 euro

12 December 2019 11:53

Dje në fshatin Besi të Prishtinës, ka ndodhur një grabitje.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës thuhet se ankuesi mashkull K/Shqiptar raporton se deri sa ishte duke lëvizur në drejtim të shtëpisë së tij është ndalur nga dy të dyshuar të maskuar dhe të njëjtit ia kishin marrë nga xhepi kuletën me para rreth 130 euro si dhe dokumentet personale.

Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori kujdestar. Rasti duke u hetuar nga njësitë relavante.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme