Vidhen zyrat e AGK-së në Prishtinë

Vidhen zyrat e AGK-së në Prishtinë

07 December 2019 12:46

Një aparat fotografik, një llaptop, një TV dhe disa mbushje të telefonave janë vjedhur dje në zyrat e AGK-së në Prishtinë.

Sipas Policisë, rastin e ka raportuar drejtori i Asociacionit të Gazetarëve të Kosovës, transmeton Koha.net.

Policia njofton se rasti është duke u hetuar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

isufi09/12/2019 10:34

Shtet i Hajnave

Shto koment

Të ngjashme