Djali rrah nënën në Podujevë

Djali rrah nënën në Podujevë

24 February 2017 12:40

Në Podujevë dje ka ndodhur një ngjarje e pazakontë: djali ka rrahur nënën.

Ngjarjen e ka raportuar viktima, e cila, sipas raportit të sotshëm të Policisë së Kosovës, pas një mosmarrëveshjeje me të birin, ky e kishte sulmuar atë dhe i kishte shkaktuar lëndime trupore.

Në raport bëhet e ditur se viktima ka marrë trajtim mjekësor, por nuk saktësohet nëse ka pasur të arrestuar. Por, thuhet se rasti shkon në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme