Vetura godet dy këmbësorë në Besi

Vetura godet dy këmbësorë në Besi

30 November 2019 12:52

Një person deri sa ishte duke drejtuar veturën e tij nga pakujdesia ka goditur dy persona.

Këmbësorët, një mashkull dhe një femër në fshatin Besi të Prishtinës, janë goditur nga makina duke iu shkaktuar lëndime trupore për të cilët lëndime iu ofrohet tretman mjekësor.

Viktima mashkull është në gjendje të rëndë dhe është në tretman mjekësor.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme