Kronikë

Gjashtë të lënduar në një aksident trafiku në Vushtrri

Gjashtë të lënduar në një aksident trafiku në Vushtrri

Gjashtë persona kanë mbetur të lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur dje në fshatin Nadakoc të Vushtrrisë.

Policia e Kosovës bën të ditur se aksidenti ka ndodhur dje rreth orës 17:50, derisa në të ishin të përfshira një veturë dhe një kombi, transmeton Koha.net.