Arrestohet një burrë në Prishtinë, sulmoi gruan e fëmijët Foto: Koha/Ilustrim

Arrestohet një burrë në Prishtinë, sulmoi gruan e fëmijët

06 November 2019 11:29

Dje në Prishtinë është arrestuar një burrë pasi ka sulmuar familjarët, gruan dhe fëmijët.

Në raportin e Policisë së Kosovës bëhet e ditur se ai është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti është sjellë në mënyrë arrogante dhe ka sulmuar fizikisht familjarët e tij (bashkëshorten dhe fëmijët). Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin e PK-së.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme