Një grua në Mitrovicë ngacmohet seksualisht nga komshiu Foto: Ilustrim

Një grua në Mitrovicë ngacmohet seksualisht nga komshiu

19 October 2019 12:51

Dje në rrugën “Vasilija Ostroskog”, në Mitrovicë Veriore, është ngacmuar seksualisht një grua.

Kjo u bë e ditur sot përmes raporti 24 orësh të Policisë së Kosovës.

“Viktima femër K/Rome ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht nga komshiu i saj- i dyshuari mashkull K/Boshnjak dhe ka pësuar lëndime në dorë dhe këmbë. Viktima ka marrë tretman mjekësor. Lidhur me rastin është arrestua i dyshuari i lartcekur dhe me vendim të prokurorit kujdestar ndalohet në qendrën e mbajtjes”, thuhet në raportin e PK-së.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme