Katër persona arrestohen për prostitucion në Prishtinë Foto: Ilustrim

Katër persona arrestohen për prostitucion në Prishtinë

16 October 2019 10:41

Janë arrestuar dje në Prishtinë një burrë e tri gra për prostitucion, bën të ditur Policia Kosovës.

“Pas hetimit të zhvilluar njësiti DHTQNJ ka arrestuar një mashkull dhe tri femra K-Shqiptar me dyshimin e bazuar se kanë kryer veprën ‘mundësim ose detyrim në prostitucion’”, thotë PK.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit lirohen në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme