Kronikë

Arrestohet shqiptari monstrum, joshte dhe përdhunonte fëmijët

Arrestohet shqiptari monstrum, joshte dhe përdhunonte fëmijët
 

Policia greke ka vënë në pranga një shqiptar, i cili dyshohet se ka përdhunuar disa fëmijë.

Duke cituar mediat greke, ‘Gazeta Shqip’ raporton se ka rënë në pranga 49-vjeçari i rrezikshëm, i cili ishte dënuar për përdhunim të fëmijëve, por që ishte ende i lirë.