Godet këmbësorin me veturë në Prizren, ikën nga vendi i ngjarjes Foto: Ilustrim

Godet këmbësorin me veturë në Prizren, ikën nga vendi i ngjarjes

08 October 2019 12:52

Një person i panjohur ka goditur me veturën e tij një këmbësore në Prizren.

I dyshuari, me shpejtësi është larguar nga vendi i ngjarjes, raporton policia.

Viktima është dërguar në spitalin e Prizrenit dhe pas tretmanit mjekësore, është liruar, transmeton Koha.net.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ali Dida” në Prizren gjatë ditës së djeshme në orën 14:10.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme