Katër shtetas të huaj arrestohen në Han të Elezit Foto: Koha / ilustrim

Katër shtetas të huaj arrestohen në Han të Elezit

06 October 2019 13:03

Policia e Kosovës ka njoftuar se janë arrestuar katër të dyshuar meshkuj shtetas të huaj të cilët në vendkalimin kufitar në Han të Elezit nuk i kishin zbatuar urdhrat e personave zyrtar policit dhe doganierit.

dyshuarit pas intervistimit me urdhër të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt, transmeton Koha.net.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme