Kronikë

Gjendet i vdekur një person në Podujevë

Gjendet i vdekur një person në Podujevë

Një person është gjetur i vdekur në oborrin e shtëpisë së tij në fshatin Brecë të Podujevës.

Sipas njoftimit të policisë, viktima dyshohet se ka pësuar lëndime. Ndërkaq njoftohet se nga familjarët është dërguar në QKMF në Podujevë dhe me autoambulancë është dërguar në QKUK-së, por nga mjekët është konstatuar se viktima kishte arritur pa shenja jete, transmeton Koha.net.