Goditet një këmbësor në Prishtinë

Goditet një këmbësor në Prishtinë

19 September 2019 17:29

Një këmbësor është goditur nga një veturë në mesditën e së enjtes në rrugën “Bajram Kelmendi” në Prishtinë.

Sipas zëdhënëses së Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti, si pasojë e aksidentit, lëndime trupore ka pësuar këmbësori i cili është dërguar për tretman mjekësor.

“Rreth orës 16:30,në rrugën 'Bajram Kelmendi' ka ndodhur një aksident i komunikacionit rrugor në mes të një automjeti në lëvizje dhe një këmbësori. Si pasojë e aksidentit, lëndime trupore ka pësuar këmbësori i cili është dërguar për tretman mjekësor. Me rastin po merret njësiti i trafikut”, ka thënë Ahmeti për Koha.net.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme