Zhduket një vajzë në Istog Foto: Ilustrim

Zhduket një vajzë në Istog

15 September 2019 14:00

Një vajzë nga fshati Veriç i Istogut, është raportuar si e zhdukur, bën të ditur Policia e Kosovës përmes një komunikate për media.

Rastin e ka raportuar nëna e saj, sipas së cilës vajza ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Është njoftuar prokurori, ndërsa rastin janë duke e hetuar njësitë relevante të policisë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme