Kronikë

Kapet me kokainë, arrestohet një i dyshuar në Pejë

Kapet me kokainë, arrestohet një i dyshuar në Pejë
 

Një burrë është arrestuar më 13 shtator në Pejë, pasi është kapur me tri qese kokainë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi gjate kontrollit i janë gjetur dhe konfiskuar tri qese me substanca narkotike e cila dyshohet të jetë e llojit kokainë”, thuhet në komunikatën e PK-së.