Nëna raporton në polici se u rrah nga djali Foto: Ilustrim

Nëna raporton në polici se u rrah nga djali

13 September 2019 08:47

Dje një nënë nga lagjja Ulpianë në Prishtinë, ka raportuar në Policinë e Kosovës se është sulmuar fizikisht nga djali i tij, që ka sëmundje psikike.

Djali është arrestuar ndërkaq nëna ka marrë lëndime trupore.

“Viktima femër K/shqiptare ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga djali i saj i cili vuan nga një sëmundje psikike. Viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e PK-së.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme