Kronikë

Gjendet i vdekur një 76 vjeçar në Pejë

Gjendet i vdekur një 76 vjeçar në Pejë
 

Një burrë është gjetur pa shenja jete në banesën e tij në rrugën “Bill Klinton” në Pejë.

Policia njofton se sot është informuar, nga një dëshmitar se në rrugën “Bill Klinton” në Pejë, axha i tij tani viktimë ka tri ditë që nuk ka dalë nga banesa dhe në korridorin e banesës kundërmon aromë e keqe.