Pamje kur dy grabitësit e arrestuar sot në Gjakovë rrahin një punëtor të një pompe karburanti

Pamje kur dy grabitësit e arrestuar sot në Gjakovë rrahin një punëtor të një pompe karburanti

30 August 2019 17:38

Policia rajonale e Gjakovës ka njoftuar se ka arrestuar dy persona të cilat dyshohet se morën pjesë në tetë raste të grabitjeve të armatosura.

KTV ka siguruar një video ku shihet se dy grabitësit kanë sulmuar fizikisht një punëtor të një pompe, gjatë grabitjes.

Sipas policisë, personat e arrestuar janë B.Z i lindur në vitin 1996 dhe M.Sh i lindur në vitin 1990.

Kujdes, pamjet mund të jenë të rënda.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme