Kronikë

Në Sarandë arrestohen shtatë persona, në mesin e tyre dy rusë

Në Sarandë arrestohen shtatë persona, në mesin e tyre dy rusë

Një aksion i Policisë së Sarandës ka vënë në pranga 7 persona për vepra penale të ndryshme.

Policia e Himarës ka arrestuar në flagrancë për “Vjedhje në bashkëpunim” shtetasit P. Xh., 23 vjeç, K. Xh., 21-vjeç, dhe D. H., 31-vjeç, që të gjithë banues në Dhërmi.