Kronikë

Ngacmoi seksualisht dy vajza në rrugë, arrestohet gjilanasi

Ngacmoi seksualisht dy vajza në rrugë, arrestohet gjilanasi
Foto ilustrim

Një burrë është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje, pasi kishte ngacmuar dy vajza në rrugë.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Adem Jashari”, në Gjilan, më 12.08.2019, në orën 21:30.