Kronikë

Sulmon fizikisht një femër në Prishtinë, arrestohet

Sulmon fizikisht një femër në Prishtinë, arrestohet

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi për shkak të një mosmarrëveshje kishte sulmuar fizikisht një femër, e cila si pasojë e sulmit kishte pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.