Sulmon fizikisht një femër në Prishtinë, arrestohet Foto: Ilustrim

Sulmon fizikisht një femër në Prishtinë, arrestohet

12 August 2019 12:07

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi për shkak të një mosmarrëveshje kishte sulmuar fizikisht një femër, e cila si pasojë e sulmit kishte pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur në rrugën ‘Rrustem Statovci’, mbrëmjen e së shtunës, thuhet në raportin e sotshëm të Policisë së Kosovës.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme