Kronikë

Arrestohet i dyshuari për dhunimin e një vajze në Veternik

Foto: Koha / ilustrim
Foto: Ilustrim/Koha
 

Është arrestuar personi të cilin pak ditë më parë, një vajzë e raportoi në stacionin policor se e kishte dhunuar.

“Lidhur me këtë rast dje është arrestuar i dyshuari dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të PK-së, pa dhënë detaje tjera.