Dy të arrestuar për organizim të skemave piramidale Foto: Ilustrim

Dy të arrestuar për organizim të skemave piramidale

22 June 2019 10:15

Dje në Gjilan, janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K-Shqiptar pasi që kishin ushtruar veprimtari ilegale të skemave piramidale dhe bixhozit.

në raportin 24 orësh njofton se lidhur me rastin janë konfiskuar dëshmi të ndryshme materiale, me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme