Hajnat vjedhin stoli ari në një shtëpi në Vushtrri Foto: Ilustrim

Hajnat vjedhin stoli ari në një shtëpi në Vushtrri

03 June 2019 11:31

Një person nga komuna e Vushtrrisë ka njoftuar se persona të panjohur kanë depërtuar në shtëpinë tij duke dëmtuar derën dhe kanë vjedhur një pushkë gjuetie, stoli ari dhe një televizor ku vlera e dëmit është e konsiderueshme.

Njësitet policore janë duke hetuar rastin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme