Theret me thikë një person në Suharekë, arrestohet një

Theret me thikë një person në Suharekë, arrestohet një

25 May 2019 11:01

Një person është therur dje me thikë në Suharekë me ç’rast është arrestuar një person.

Policia bën të ditur se rasti ka ndodhur dje rreth orës 12:30, transmeton Koha.net.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi që i njëjti ka sulmuar me thikë viktimën mashkull K-Shqiptar . Viktima ka pësuar lëndime dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt”, thotë PK.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme