Kronikë

Ekstradohet nga Mali i Zi Leutrim Latifi, i dyshuari për grabitje në banka e kazino

 

I dyshuari për disa vjedhje të rënda në Kosovë, Leutrim Latifi, është arrestuar në Mal të Zi dhe tashmë është ekstraduar në Kosovë.

“Koha Ditore” nga burime brenda organeve të drejtësisë ka mësuar se ekstradimi i tij ka ndodhur sot në orët e pasdites.