Ekstradohet nga Polonia, dërgohet në paraburgim Foto: Ilustrim/Koha

Ekstradohet nga Polonia, dërgohet në paraburgim

24 May 2019 10:50

Policia raporton se në Aeroportin Adem Jashari ka arrestuar një të dyshuar dhe i njëjti është dërguar në mbajtje.

I dyshuari është ekstraduar nga Polonia në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata Themelore.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme