Digjet një shtëpi në Deçan

Digjet një shtëpi në Deçan

20 May 2019 12:12

Një person nga Deçani ka raportuar në Polici se në rrethana të panjohura shtëpia e tij është përfshirë nga zjarri.

Njësitë relevante dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale që dyshohet të jetë në vlerë rreth 20 mijë euro nuk raportohet për lëndime në njerëz.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme