Një burrë e një grua arrestohen për rrahje mes vete në Prishtinë Foto: Ilustrim

Një burrë e një grua arrestohen për rrahje mes vete në Prishtinë

23 April 2019 10:30

Një burrë dhe një grua janë arrestuar në Prishtinë të hënën pasi që ishin rrahur mes vete.

Në raportin e Policisë vepra është cilësuar si “dhunë familjare”.

Të dy kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë marrë tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme