Dy ditë pas zhdukjes, gjendet vajza nga Fushë Kosova Foto: Koha

Dy ditë pas zhdukjes, gjendet vajza nga Fushë Kosova

15 April 2019 14:45

Policia e Kosovës ka njoftuar se është gjetur vajza nga Fushë Kosova e cila ishte raportuar si e zhdukur më 12 prill.

Njësia policore ka arritur që të gjejë, ku ishte duke qëndruar viktima femër shqiptare e raportuar si e zhdukur, transmeton Koha.net.

Sipas njoftimit, është bërë kontrollimi i shtëpisë ku ishte duke qëndruar viktima. Një i dyshuar mashkull është intervistuar dhe një tjetër gjendet në arrati.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme