Kanos nënën dhe gruan, arrestohet Foto: Ilustrim

Kanos nënën dhe gruan, arrestohet

14 April 2019 12:41

Në Gjilan është arrestuar një person pasi ka kanosur nënën dhe bashkëshorten e tij.

Sipas njoftimit të policisë, gjatë kontrollimit tek i dyshuari është gjetur dhe konfiskuar një thikë, transmeton Koha.net.

Me vendimin e prokurorit, i dyshuari dërgohet në qendrën e mbajtjes.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme