Kronikë

Rryma godet një punëtor në Malishevë

Foto: Koha
Foto: Ilustrim
 

Një punëtor i një kompanie është goditur nga rryma elektrike të hënën në mesditë në Malishevë.

Sipas raportit policor 24-orësh, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka marrë tretmanin mjekësor në QKMK.