Kronikë

Vrasja e dy vëllezërve në Shkodër, zbulohen detaje të reja

Vrasja e dy vëllezërve në Shkodër, zbulohen detaje të reja
 

Kur kanë kaluar rreth 24 orë nga vrasja e dy vëllezërve Astrit dhe Ibrahim Bilali, kanë dalë të tjera detaje nga dinamika e ngjarjes së rëndë që tronditi Shkodrën paraditen e djeshme.

Kështu pranë trupit të njërit prej viktimave, Astrit Bilalit, është gjetur një armë zjarri tip pistoletë, që besohet se i përkiste këtij të fundit.