Pas sulmit me thikë, arrestohen dy të dyshuar Foto: Ilustrim

Pas sulmit me thikë, arrestohen dy të dyshuar

25 March 2019 12:38

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy të dyshuar, të cilët pas një mosmarrëveshje të mëhershme e kanë sulmuar me thikë viktimën mashkull, duke i shkaktuar lëndime trupore, transmeton Koha.net.

Sipas njoftimit, viktima ka pranuar tretman mjekësor, dhe lidhur me rastin i është kontrolluar shtëpia e njërit prej të dyshuarve ku janë gjetur dhe janë konfiskuar dy armë të ftohta, thika. Pas intervistimit dy të dyshuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme