Në Rahovec përfshihet nga zjarri një fabrikë e plastikës Foto: Koha / ilustrim

Në Rahovec përfshihet nga zjarri një fabrikë e plastikës

17 March 2019 12:29

Policia raporton se në rrethana të panjohura nga zjarri është përfshirë një fabrikë private për përpunimin e plastikës.

Zjarrfikësit kanë lokalizuar dhe shuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale, nuk raportohet për të lënduar.

Rastit iu kanë përgjigjur njësitet relevante policore si dhe një njësiti i KEDS-it. Është iniciuar rasti dhe mbetet nën hetime.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme