Kronikë

Detaje nga dy aksidentet e sotme që lanë të vdekur 4 persona dhe 2 të lënduar

 

3 persona, njëri 20 vjeç, tjetri 21 dhe një 23 vjeçar, kanë vdekur si pasojë e një aksidenti në magjistralen Shtime-Suharekë përkatësisht në Qafë të Dulës. Aksidenti ka ndodhur në mes të një veture të tipit golf 6, një kamioni si dhe një kombi.

Sipas informacioneve të para të Policisë, aksidenti ka ndodhur si pasojë e mospërshtatjes së shpejtësisë nga automjeti në të cilin ndodheshin tashmë tri viktimat.