Arrestohet një shtetas i huaj në Pejë, rrahu gruan Foto: Ilustrim

Arrestohet një shtetas i huaj në Pejë, rrahu gruan

15 March 2019 12:13

Një person me shtetësi të huaj është arrestuar në Pejë, i cili dyshohet se pas një mosmarrëveshje verbale në shtëpinë e tij e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, po ashtu me shtetësi të huaj.

Në raportin 24 orësh thuhet se si pasojë e sulmit viktima ka pësuar lëndime dhe është dërguar në tretman mjekësor, kurse i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme