Një i arrestuar pasi sulmoi policin gjatë shqiptimit të gjobës Foto: Ilustrim

Një i arrestuar pasi sulmoi policin gjatë shqiptimit të gjobës

19 February 2019 09:48

Një person është arrestuar në rrugën “Mon Balaj” në Prishtinë pasi kishte sulmuar një polic gjatë shqiptimit të një gjobe për kundërvajtje.

Viktima dhe i dyshuari kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme