Grabitje e armatosur në Prishtinë Foto: Ilustrim

Grabitje e armatosur në Prishtinë

03 February 2019 13:01

Dje në rrugën “Bill Klinton” në Prishtinë, ka ndodhur një grabitje e armatosur.

“Raportohet se në një lokal një person i panjohur me maskë, nën kërcënimin e armës ka kryer grabitjen dhe ka ik në drejtim të panjohur. Në ikje e sipër i dyshuari ka shtënë me armë zjarri në ajër. Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar tre gëzhoja dhe një maskë”, thuhet në raportin e policisë.

Nuk raportohet për të lënduar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme