Kronikë

“Fast & Furious” në Vlorë, drejtori i Mjedisit i dehur aksidenton 11 makina

“Fast & Furious” në Vlorë, drejtori i Mjedisit i dehur aksidenton 11 makina
 

Drejtuesi i këtij automjeti mund ta konsiderojë veten me fat. I dehur në timon mbrëmjen e së mërkurës u përplas me 11 makina të parkuara në rrugën transballkanike në Vlorë.

Sipas të dhënave të para nga policia e Vlorës, drejtuesi i automjetit kishte konsumuar alkool dhe ka humbur drejtimin, raporton TCH.