Pamje nga depoja ku po mbahej mishi i prishur i lopëve Foto: Kallxo.com

Pamje nga depoja ku po mbahej mishi i prishur i lopëve

17 January 2019 18:44

Sot gjatë ditës Policia e Kosovës arrestoi një person të cilit iu kapën mbi 1 mijë kilogramë mish të prishur, i gatshëm për t’iu shitur njerëzve.

LEXO EDHE: Kapet duke shitur mbi 1 mijë kilogramë mish të prishur, pritet dënimi ndaj tij

Kallxo.com ka siguruar disa fotografi të lopëve të ngordhura të cilat ishin bërë gati për t’u shitur në tregjet e Pejës.

Fotografitë tregojnë depon ku përpunohej mishi dhe gjendjen në të cilën ndodheshin frigoriferët.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme