Nëna rrahet nga dy fëmijët në Podujevë Foto: Ilustrim

Nëna rrahet nga dy fëmijët në Podujevë

09 January 2019 10:52

Një grua ka raportuar në Policinë e Kosovës në Podujevë se është rrahur nga dy vajza dhe djali.

Përkundër sulmit ndaj nënës, dy fëmijët nuk janë arrestuar.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme