Kronikë

Detaje nga tentim vrasja e mbrëmshme në Pejë

Detaje nga tentim vrasja e mbrëmshme në Pejë
Foto: Koha
 

Pas të shtënave me armë zjarri mes dy veturave në lëvizje, në vendin e ngjarjes nga Policia është gjetur një veturë me tabela Gjermane, me vozitës dhe pasagjer meshkuj.

Si pasojë e të shtënave me armë zjarri është plagosur vozitësi i cili është dërguar për tretman mjekësor në spitalin Rajonal të Pejës, ku sipas mjekut kujdestar jeta e tij është jashtë rrezikut për jetë.