Katër të lënduar në një aksident trafiku në Skenderaj

Katër të lënduar në një aksident trafiku në Skenderaj

29 December 2018 18:28

Katër persona kanë mbetur të lënduar në një aksident trafiku në Skenderaj që ka ndodhur dje në Skenderaj rreth orës 11:30.

“Raportohet se ka ndodhur aksident trafiku në mes dy veturave. Si pasoj e aksidentit përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar dy vozitësit e veturave dhe dy pasagjer gjithsejtë tre meshkuj K-Shqiptar dhe një femër K/Shqiptare”, thotë PK, transmeton Koha.net.

Të lënduarit ndihmën e parë mjekësore e kanë marr në emergjencën e Skenderajt, më pas për tretman të mëtejmë janë dërguar në spitalin rajonal në Mitrovicë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme